Küçük Prens'in Galası Mall of İstanbul'da Yapıldı
25 Ocak 2016

_66B3260
Merakla beklenen KÜÇÜK PRENS filminin galası ünlü isimlerin katılımıyla 13 Eylül Pazar günü

MALL OF İSTANBUL ve MOİPARK ev sahipliğinde gerçekleşti.

 

Bir Oflaz Medya Grubu şirketi olan Medyavizyon’un ithal ettiği, dağıtımcılığını Mars Dağıtım’ın üstlendiği  ve , dünyaca ünlü şekerleme markası Chupa Chups’un katkılarıyla  23 Eylül Çarşamba günü vizyona girecek filmin galasına, ESRA OFLAZ GÜVENKAYA, FATİH KARACA, BUKET DEREOĞLU gibi ünlü simalar yanısıra ünlü markaların üst düzey yöneticileri ile filmi seslendiren oyuncular ÖZDEN AYYILDIZ, AHMET TAŞAR, ELİF ACEHAN gibi  ünlü isimler katıldı.

 

Film öncesinde misafirleri bekleyen sürpriz Küçük Prens dünyasında, ünlü dizilerden tanıdığımız ve geçtiğimiz sene UNUTURSAM FISILDA filmindeki rolüyle akıllara kazınan güzel oyuncu GÖZDE ÇIĞACI, çocuklara filmin uyarlandığı ünlü Küçük Prens kitabından bölümler okudu.

 

Çocukların hayallerindeki Küçük Prens’i çizerek katıldıkları çekilişle 1 çifte Air France tarafından Paris bileti hediye edildi.

 

7’den 70’e geniş bir kitlenin katılım sağladığı galada herkesin büyük beğenisini toplayan film, şekerlemede dünya markası Chupa Chups’un ana sponsorluğunda vizyona giriyor! Filme Dimes, Air France, Numberone  FM,  HAPE Toys, D&R, Tohum Otizm Vakfı, İstanbul FM gibi bir çok marka ve kuruluş da destek veriyor. Ünlü eserin Türkiye’de uzun süredir yayın hakkı sahibi olan MaviBulut Yayıncılık da film görselleriyle yeniden basılan kitaplarını ilk kez galada sergiledi ve klasikleşen kitabın çevirmeni SUMRU AĞIRYÜRÜYEN hayranlar için kitapları imzaladı.  Çeşit çeşit Chupa Chups şekerlemeleri, fuaye alanındaki renkli Chupa Chups standında misafirlerle buluştu.

Film sonrasında MALL OF ISTANBUL bünyesindeki MOİPARK’ta NumberOne FM dj’leri ile özel Küçük Prens konseri gerçekleştirildi. Büyük, küçük tüm katılımcılar Küçük Prens için yaratılan bu özel dünyada biraraya geldi.